Polecamy Forum Sklep Ważne Sony Microsoft Electronic Arts Polskie gry Ubisoft

targi:gamescom 2014

 • Niflheim

  > W odróżnieniu od poprzedniej generacji, teraz Xbox One zdecydowanie prowadzi, jeśli chodzi > o exclusive''y. Forza Motorsport 5 i nadchodząca Horizon 2 z polskim dubbingiem, Tomb > Raider, Legendy w Fifie 15, Quantum Brake... a PS4? Właściwie tylko Killzone. Przy Driveclub, Bloodborne czy Uncharted 4 Killzone wypada blado, podobnie zresztą jak praktycznie każdy exclusive z XBone. ;P Horizon 2 i Tomb Raider to nie exclusive''y, wychodzą też ich wersje na X360, a w przypadku tej drugiej późniejsze wersje na inne platformy. Początek X360 też był niezły pod tym względem, ale po pierwszych latach nastąpiła susza, a niejedna gra zawędrowała na PC (podobnie zresztą jak w przypadku pierwszego Xboksa). Teraz najwyraźniej historia się powtarza.

  Odpowiedz autorowi na forum
 • ApeBoy

  > > ...Gdyż na dorównanie Hexen 2 (Portal of Praevus w szczególności) raczej nie ma > co liczyć. > > Czy w Hellraid zaimplementowano jakiekolwiek zagadki? > > A wiesz, nawet korciło mnie, żeby użyć gdzieś po drodze porównań do Hexen, czy pierwszego > Heretica, ale... No coś się nie spinało tak do końca. :) > > No właśnie, tego nie wiem, tego nikt nie powiedział. Obstawiam raczej czysty wygrzew. > Ale, jeśli wszystko co usłyszałem będzie działać prawidłowo, mający potencjał. Bardziej > Dark Messiah, ale z serio angażującym systemem walki. Jeśli balans magii i innych sztuczek > tego nie spi...aprze, to jest szansa na kilka godzin wymagającej, a przy tym niezobowiązującej, > radosnej rozpierduchy. W całkiem ładnych okolicznościach przyrody na dodatek. Prawda jest taka, że może powstać z tego całkiem ciekawy, pozwolę sobie użyć stwierdzenia - klon diablo tyle, że z pierwszej osoby. Wszystko zależy od tego jak rozwiążą wszystkie aspekty tego typu gier i jakie będzie dalsze wsparcie dla tej gry. Mogłaby być wtedy grą na kilkadziesiąt godzin jak nie więcej ;)

  Odpowiedz autorowi na forum
 • KeyserSoze

  > A Ty tutaj sadzisz tylko komentarze sponsorowane przez Gadziny czy co? Większych głupot > dawno nie słyszałem a już tekst o tym, że w WoT przez rok były 2 drzewka zakrawa na jawne > kłamstwo. od czasu startu open bety przez prawie rok były tylko drzewka niemieckie, ruskie i część amerykańskiego. I to w sumie nie było takie złe, bo potem dodali francuskie, czyli poszli w science-fiction już zupełnie. > System w GF jest bardziej kompleksowy i szczegółowy to fakt tylko co z tego skoro i tak > działa gorzej niż w WoT? Eee, gorzej? W którym miejscu?> Dodatkowo na większości map rządzi zasada kto pierwszy się ustawi się na z góry upatrzonej camperskiej pozycji wygraNo jak się nie umie oskrzydlić, to jasne, że tak.> No poza może oddaniem 7 strzałów tygrysem w t-34 57 z odległości 20 metrów, które nie zadał kompletnie żadnych obrażeń, ale zaliczyły "hit". Kiedy popytałem na forach to próbowali mi wcisnąć, że go przestrzeliłem na wylot Trzeba było sobie obejrzeć powtórkę i zobaczyć, gdzie i jak wszedł/wyszedł pocisk. Przestrzelenia na wylot się tu zdarzają jak najbardziej, zwłaszcza jak używasz pocisków z rdzeniem, a nie APHE. Kilka razy mi się zdarzyło rozwalić dwa czołgi jednym strzałem, bo przeszedł na wylot przez jeden i trafił w ten, co stał za nim.> Dodatkowym problemem jest to ze mapy są malutkie co sprawia, że gra automatycznie faworyzuje, patrząc z historycznego punktu widzenia, radzieckie czołgiNie faworyzuje, tylko wyrównuje szanse. A i to nie zawsze, bo na II i III tierze Niemcy dominują i dopiero na IV Ruscy wracają do łask. > Tygrys traci całą przewagę wynikającą z opancerzenia i swojej 88, bo poniżej tej odległości praktycznie każdy czołg, który go spotka, przebije go bez problemów. No proszę, to kiedy miałeś czas 7 razy strzelić do tego t-34? :) Tygrysa nie jest łatwo przebić, bo pancerz ma gruby, ale łatwo jest go trafić w wizjer kierowcy na przykład. A jak dopadniesz go z boku, to już po nim, bo Niemcy umieścili w nim amunicję po bokach kadłuba i każde przebicie oznacza BUM!> WT chce być pogromcą WoT to musi pokazać coś więcej bo na razie jest bagnoMoże i bagno, ale przynajmniej bez niedorzecznych kretynizmów w stylu czołgów z kosmosu :) za każdym razem jak mam ochotę wrócić na chwilę do WoT przypominam sobie, że 80% czołgów z niego nigdy nie widziało światła dziennego i mi przechodzi :)

  Odpowiedz autorowi na forum
Lubisz nas?