Polecamy Forum Sklep Ważne Sony Microsoft Electronic Arts Polskie gry Ubisoft

Microsoft czy Sony - kto wygrał targi?

23
Wielkie imprezy branżowe to znakomite areny do przeprowadzenia pojedynków producentów konsol. Kto wyszedł zwycięsko z konfrontacji na gamescomie? Czyja konferencja była lepsza? Poznajcie opinie redaktorów gram.pl.

Bandai Namco prezentuje pecetową bijatykę Rise of Incarnates

0
Prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej przemawia do owładniętego grozą narodu. Czy wleje w serca obywateli nadzieję i siłę do walki? A może lepiej zdać się na siebie?

Kojima o nowym Silent Hills: - Chcemy, żebyście narobili w spodnie

12
Skąd wzięły się zmyślone nazwy P.T. i 7780s Studio? Jakie priorytety w Silent Hills wyznaczają sobie twórcy horroru? O tym opowiada Hideo Kojima.

Metal Gear Solid V potwierdzony na PC!

22
Mamy doskonałą wiadomość dla miłośników grania na blaszakach. Jedna z najbardziej wyczekiwanych gier, Metal Gear Solid V, będzie dostępna na tej platformie!

Sony zapowiada nowe funkcje PS4

0
Konferencja Sony na gamescomie upłynęła pod znakiem nowych gier, ale nie zabrakło też zapowiedzi związanych z PlayStation 4.

System walki w Bloodborne

1
W Bloodborne nie chodzi tylko o wysoki poziom trudności i satysfakcję po pokonaniu wrogów, ale też o wzbudzanie w graczach niepewności i strachu - ciągłego poczucia balansowania na krawędzi.

W The Order: 1886 pojawi się Nikola Tesla

5
Nikola Tesla raczej nie przypuszczał, że stanie się bohaterem wielu rozmaitych gier. Twórcy The Order: 1886 również postanowili uhonorować genialnego wynalazcę i umieścić go w swym dziele, jako człowieka nauki wśród wojowników i pradawnych legend.

Until Dawn w zupełnie nowej oprawie

5
Until Dawn zostało zapowiedziane na Gamescomie 2012. Początkowo gra miała trafić na PlayStation 3, ale twórcy postanowili przenieść ją na konsolę nowej generacji.

Liczba klatek na sekundę jest ważniejsza od rozdzielczości - przyznaje szef Xboksa

22
Według niego 1080p nie jest jakąś mityczną, perfekcyjną rozdzielczością.

Rise of the Tomb Raider także na Xboksa 360

4
Tą informacją jedynie dopełniamy formalności. Określenie "na wyłączność Xboksa" zwykło bowiem oznaczać dwie konsole Microsoftu.

Hity z programu ID@Xbox w jednym filmie

1
Microsoft postanowił zaprezentować najbardziej obiecujące produkcje z programu ID@Xbox w zbiorczym materiale przygotowanym na gamescom. W tym gronie znalazł się polski rodzynek.

Quantum Break oficjalnie w 2015. Jest nowy gameplay teaser

4
Sam Lake dotrzymał słowa - w sieci pojawił się nowy materiał z Quantum Break, w którym pisarz opowiada o filarach nowej produkcji Remedy Entertainment.

Dead Space powróci na nowych konsolach?

5
Na gamescomie próżno jest szukać nowej gry spod znaku Dead Space, ale Steve Papoutsis daje wyraźny sygnał, że seria nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

Długi gameplay z kampanii Battlefield Hardline

3
Dwunastominutowy pokaz rozgrywki z Battlefield Hardline był jednym z mocniejszych punktów zakończonej już konferencji Electronic Arts na gamescomie. Film możecie obejrzeć już teraz.

Nowi legendarni piłkarze w FIFA 15 Ultimate Team

0
Tylko na konsolach Xbox dostępne będą karty z legendami futbolu w trybie FIFA Ultimate Team w FIFA 15. Nie dziwi zatem, że nowi piłkarze zostali ogłoszeni na konferencji Microsoftu.

Electronic Arts pokaże na gamescomie nową grę BioWare

28
Oczywiście to nie jedyne co firma zabiera na targi - poznaliśmy pełen line-up.

Gamescom 2014: gameplay z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

23
CD Projekt RED opublikował sześciominutowe wideo prezentujące rozgrywkę w trzeciej odsłonie Wiedźmina.

Nieumarli nawiedzą gamescom. Nowy gameplay trailer Dying Light

4
Na czteroosobowym trybie kooperacji skupia się nowy materiał z Dying Light, udostępniony przez Techland. Gra będzie pokazywana przez polską firmę w przyszłym tygodniu na targach gamescom 2014.

CDP RED, Microsoft, EA, Ubisoft i Nintendo jadą na gamescom 2014

0
Organizatorzy gamescomu przedstawili pierwszą listę wystawców, którzy zjawią się na tegorocznej odsłonie targów. Choć to dopiero początek, już mamy pewność, że warto będzie wybrać się do Kolonii.

Ubisoft obiecuje jednoczesne premiery PC i konsolowe

22
Ludzie z branży gier lubią różne rzeczy obiecywać, ale nie zawsze te deklaracje znajdują pokrycie w rzeczywistości. A jak będzie z gwarancjami Ubisoftu, dotyczącymi rynku pecetowego?

Zwiastun Far Cry 4 - Kyrat miejsce równie piękne co niebezpieczne

6
Niesamowite widoki, tajemnicze miejsca i bezlitośni żołnierze wiernie wykonujący rozkazy dyktatora - oto obraz Kyratu, kreowany w nowym zwiastunie Far Cry 4.

Might & Magic: Heroes VII na nowych grafikach

21
Po zwiastunie, nadszedł czas na zaprezentowanie galerii ze świeżo zapowiedzianej gry - Might & Magic: Heroes VII, zawierającej screeny z gry oraz grafiki koncepcyjne stworzeń i miast.

Ubisoft zapowiada Might & Magic: Heroes VII

15
W Might & Magic: Heroes VII poznamy historię młodego księcia Ivana, który postanawia położyć kres walkom o tron po śmierci Cesarza Imperium. W tym celu powołuje Radę Cienia - sześciu doradców z różnych frakcji, którzy pomogą mu znaleźć najlepsze rozwiązanie.

targi:gamescom 2014

  • Principes

    > Ciekawe czy dorówna Dark Messiash. ...Gdyż na dorównanie Hexen 2 (Portal of Praevus w szczególności) raczej nie ma co liczyć.Czy w Hellraid zaimplementowano jakiekolwiek zagadki?

    Odpowiedz autorowi na forum
  • Budo

    > Wygląda to fajnie ale wydaje mi się że Gajjin - WarThunder wciągnie ich nosem - pod względem > graficznym jak i grywalnością, ale pożyjemy zobaczymy. Nie wciągnie. WoT jest dużo przed WT i ma już silną pozycję. Poza tym WT celuje w trochę inny target, mnie na przykład raczej od WoTa nie odciągnie. Mam gdzieś realizm, czy duże mapy, chcę casualowo pojechać sobie czołgiem i tyle :)WoW (jaki skrót zrobić od tego? :P) też spróbuję i myślę, że nie ma co się bać o ich pozycję na rynku. Podzielą się bazą graczy :)

    Odpowiedz autorowi na forum
Lubisz nas?