Polecamy Forum Sklep Ważne Microsoft Electronic Arts Polskie gry Ubisoft Sony

targi:gamescom 2014

 • Piotrecki80

  @ozoqqDokładnie.W zasadzie wyczerpałeś temat.Z Xboxem One naprawde musi być słabo skoro chwyta sie takich brzydkich chwytów jak ten z Tomb Raiderem.Żenua po prostu i wiocha.pl.

  Odpowiedz autorowi na forum
 • Gr0T

  > > > realizm WT są obłędne > > xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD > DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Widzę że nie masz nic wartościowego do powiedzenia to wstawiasz tonę głupich znaczków. Gratuluję osiągnięcia poziomu umysłowego ośmiolatka. Jakbyś do tego jeszcze wyszedł z piaskownicy i zagrał w WT coś innego niż arcade, to moglibyśmy jakoś porozmawiać, a tak to masz moje współczucie.

  Odpowiedz autorowi na forum
 • killer112

  Myślałem że coś nowego fajnego stworzą twórcy soulsów a tutaj co? Polewa bo to kopiuj wklej Dark soulsa, te samy ruchy, te same ataki, kuźwa no nawet HUD i ikonki praktycznie te same.Identyczne wyskakiwanie zaa jakiejś beczki z użyciem ataku ( notorycznie tego samego przeciwnika). Rzucał się dźwięk chodzenia do praktycznie identycznego z DS2. Sorry nie biere tego, mam DS1 i 2 ale 5 godzin gameplaya i te gry mnie męczą. Niestety gatunek nie dla wszystkich, tylko dla masochistów...

  Odpowiedz autorowi na forum
Lubisz nas?