targi:gamescom 2015

 • karvaialka

  Oby starą metodą Paradoxu nie było tak, że każde kilka dodatkowych portretów, każde kilka dodatkowych modeli statków i każda dodatkowa melodia w grze nie były sprzedawane jako odrębne DLC (oczywiście w cenach od 4,99 ojro w górę)

  Odpowiedz autorowi na forum
 • Cykada85

  Mam nadzieje ze dodadza zachowanie towarzyszy bo dla mnie to szwankuje najbardziej. Nie zaleznie od tego czy mam wlaczona opcje aby atakowali a nie stali bezczynnie, druzyna i tak nic nie robi. Stoja i sie gapia poki nie klikne zeby kogos zatakowali, a jak kogos zabija to czasami (nie zawsze) przeksakuja na nastepnego przeciwnika. Jest to dosc meczace.

  Odpowiedz autorowi na forum
 • Shinigami

  > Blizzard się skończył Napisz do nich, może zamkną firmę i przestaną wydawać gry. Słyszałem, że część pracowników entuzjastycznie podchodzi do branży obuwniczej. W każdy razie, to już nie ten Blizzard, zresztą widać to po ich grach, większość pamiętająca początki zawsze będzie kręcić nosem. Celują teraz w inną grupę docelową, nie starych pryków a świeży narybek ;)

  Odpowiedz autorowi na forum
 • boruto

  Zabawne ze Myszasty narzeka na wszystkie gry gzie pokazywali akcje a nagle w taktycznej tez grze akcji chwali ze nie ma akcji. Czyli Pan Myszasty nie lubi po prostu akcji ;D

  Odpowiedz autorowi na forum
 • Yogii26

  Ta gra powinna się nazywać "Zemsta na Mafii" lub coś w tym stylu. Jedyne co ma wspólnego fabularnie z mafią to zemsta murzynka na nich. Jak wiadomo do mafii nie byli przyjmowani kolorowi, więc tutaj na 100% Clinton nie będzie jej członkiem. Co do samego gameplay'' u to wydaje mi się sztampowy, sztywny - coś na wzór Sainsts Row albo Ojciec Chrzestny (skłaniam się ku temu pierwszemu). Nie zabrakło poprawności politycznej (główny bohater jest czarny a w sumie połowa z czwórki bohaterów to czarni). Zagram tylko jako fan poprzednich części ale czuję że nie zapadnie mi ona w pamięć i raczej nie będę do niej powracał.

  Odpowiedz autorowi na forum
 • Numenpl

  > Uwielbiam takie drobne smaczki. Szkoda, że będę ich pozbawiony. Nie ma to jak gdybanie pt. "co mogło być gdyby twórcy postanowili zrobić tak ja chcę". Wbrew pozorom to nie jest alternatywne uniwersum tylko przedstawienie co się wydarzyło naprawdę. Bo jak patrzy sie na statystyki że tylko 27,9% z platformy docelowej drugiej części zdołało w ogóle przejść grę na Easy/Normal, potem mamy 4,9% na classic, z ironaman 1,7 % no i impossible to mamy 1,1 %. Przy czym ostatnie 2 to kanon XCOM no to ja się nie dziwię że obcy wygrali skoro takie marne statystki na 2,3 mln graczy PC (o konsolach wiadomo że podobna sprawa).

  Odpowiedz autorowi na forum
 • Numenpl

  A co serie tropico(głównie o tropico 2 mi chodzi), partician i the guild to się zapomniało oraz fakt że w tym roku ma wyjść Settlers 8.

  Odpowiedz autorowi na forum
 • Niflheim

  > Sorry, ale są gracze ( jak ja ) którym się to po prostu podoba. Tobie się nie podoba, > nie kupuj, Twoja wola. Ja zakupię na pewno, bo przy jedynce bawiłem się bardzo dobrze > i taka narracja mi nie przeszkadza. Oj, ja wiem co trafia w gusta mas, chłopaki i dziewczęta z Crystal Dynamics najwyraźniej też wiedzą. ;D

  Odpowiedz autorowi na forum
Lubisz nas?