targi:gamescom 2015

 • karvaialka

  Oby starą metodą Paradoxu nie było tak, że każde kilka dodatkowych portretów, każde kilka dodatkowych modeli statków i każda dodatkowa melodia w grze nie były sprzedawane jako odrębne DLC (oczywiście w cenach od 4,99 ojro w górę)

  Odpowiedz autorowi na forum
 • Cykada85

  Mam nadzieje ze dodadza zachowanie towarzyszy bo dla mnie to szwankuje najbardziej. Nie zaleznie od tego czy mam wlaczona opcje aby atakowali a nie stali bezczynnie, druzyna i tak nic nie robi. Stoja i sie gapia poki nie klikne zeby kogos zatakowali, a jak kogos zabija to czasami (nie zawsze) przeksakuja na nastepnego przeciwnika. Jest to dosc meczace.

  Odpowiedz autorowi na forum
 • Niflheim

  > Takiej ilosci płaczu, jeków i narzekania to juz dawno nie widzialem na tym forum. Idziecie > chlopaki na rekard, serio. Najlepsze jest to ze teraz histeryzujecie, a jak bedzie premiera > to sami bedziecie lupac i sie podniecac. Zaiste dziwni ludzie w tym naszym kraju.Nie, tak postępują tylko gracze WoW przy okazji każdego dodatku.A to odniesienie się do narodowości sobie daruj, typowe to dla ludzi narzekających na ludzi narzekających w polskim internecie. Jak mniemam nie znasz angielskiego i nie widzisz co piszą ludzie na innych forach.

  Odpowiedz autorowi na forum
 • ozoqq

  Wiem, że na targach dużo się dzieje i macie mnóstwo pracy, ale w sieci jest już więcej informacji niż Myszasty zdawał się posiadać przed prezentacją. Od ogłoszenia gry wiemy o krasnoludach i wampirach. Wiemy, że każda nacja ma mieć unikatową gospodarkę i system zarządzania. Wiemy, że np. bohaterowie typu Karl Franz będą nieśmiertelni. Że magia będzie na zasadzie odblokowania poziomu a nie postawienia budynku. A tu nic nowego i niepotrzebne pytanie o Space Marinsów. Równie dobrze mogłeś zapytać o Zergów.

  Odpowiedz autorowi na forum
 • boruto

  Zabawne ze Myszasty narzeka na wszystkie gry gzie pokazywali akcje a nagle w taktycznej tez grze akcji chwali ze nie ma akcji. Czyli Pan Myszasty nie lubi po prostu akcji ;D

  Odpowiedz autorowi na forum
 • Samuel_Spade

  > Jak juz tak bardzo chcesz sie czepiac szczegolow to Shotgun po polsku to dubeltówka, > a nie strzelba. Za słownikiem internetowym Pons:shotgun - strzelba myśliwskadouble-barreled shotgun - dubeltówka___Też oglądając materiały Myszastego odnoszę takie wrażenie, że ... jakby to powiedzieć, że wszystko jest "be". Mad Max budzi obawy o powtarzalność, o Falloucie lepiej nie wspominać, bo to świętokradztwo. Nawet, gdy mowa o Anno, niby dobrym, to wszystko poza słowami krzyczy nieomal "nuda", "brak" lub "nadmiar". Z jednej strony to dobrze, bo gdy ogląda się materiały anglojęzycznych mediów growych, to głowa boli od tego, jakie to wszystko "awesome" i "wow", conajmniej "great" i mało wiarygodne uśmiechy i pełne aprobaty kiwanie głową. Ale po oglądnięciu wypowiedzi Pana Redaktora ciężko opędzić się od niejasnego uczucia, że nie ma nic naprawdę dobrego ( może tak jest w istocie ), że branża growa w sposób nieuchronny zmierza do degradacji i zagłady, a koniec jest bliski.Domyślam się, że ta praca po jakimś czasie może prowadzić do pewnego znużenia, gry, szczególnie te głównego nurtu, nie są zazwyczaj innowacyjne i pewnie kończy się z przekonaniem, że to wszystko już było, tylko lepiej, bo przeszłość zwykła być lepsza od teraźniejszości. Mnie również nie jest to uczucie całkiem obce. Ale trzeba wierzyć i być dobrej myśli, w przeciwnym razie gdy nadejdzie coś naprawdę dobrego, nawet tego nie zauwazymy, wylejemy dziecko z kapielą. Przepraszam, jeśli wyszło nazbyt moralizatorsko.

  Odpowiedz autorowi na forum
 • ZbytZajebisty

  > "Po pierwsze na pewno powróci znany z Mafii II schemat misji tego typu, polegający na > zbrojnym wtargnięciu do bronionej przez "przeważające siły wroga" siedziby." > > Może mi ktoś powiedzieć co autor miał na myśli? Bo przeszedłem drugą Mafie dwa albo trzy > razy i nie przypominam sobie czegoś takiego... Choćby 5 rozdział "Piła".Wtargnięcie do budynku, strzelanina z dużą ilością wrogów

  Odpowiedz autorowi na forum
 • Numenpl

  > Uwielbiam takie drobne smaczki. Szkoda, że będę ich pozbawiony. Nie ma to jak gdybanie pt. "co mogło być gdyby twórcy postanowili zrobić tak ja chcę". Wbrew pozorom to nie jest alternatywne uniwersum tylko przedstawienie co się wydarzyło naprawdę. Bo jak patrzy sie na statystyki że tylko 27,9% z platformy docelowej drugiej części zdołało w ogóle przejść grę na Easy/Normal, potem mamy 4,9% na classic, z ironaman 1,7 % no i impossible to mamy 1,1 %. Przy czym ostatnie 2 to kanon XCOM no to ja się nie dziwię że obcy wygrali skoro takie marne statystki na 2,3 mln graczy PC (o konsolach wiadomo że podobna sprawa).

  Odpowiedz autorowi na forum
 • One_of_the_Many

  > Dobrze, że nie zdecydowali się cofnąć do przeszłości - gier ekonomicznych osadzonych > w klimacie średniowiecza jest mnóstwo. A mi właśnie takich brakuje. Od Anno 1404 i Settlers 7 chyba nie grałem w żadną taką. Możesz wymienić kilka z tych "mnóstwa" gier?

  Odpowiedz autorowi na forum
 • Rakit

  Było parę słów o grach od Wargaming''u, to może teraz tak dla sprawiedliwości jakiś news o nadchodzących zmianach w WarThunder, mianowicie nowy system renderingu oraz destrukcja otoczenia.https://www.youtube.com/watch?t=16&v=MZ4F06ST5Rwhttp://warthunder.com/en/devblog/current/806

  Odpowiedz autorowi na forum
 • Samuel_Spade

  "Jesteśmy podekscytowani ogłoszeniem w ogóle gry."Ta ekscytacja wszystkim rozprzestrzenia się w wśród wytwórców gier i dziennikarzy growych jak niebezpieczny wirus.

  Odpowiedz autorowi na forum
Lubisz nas?