targi:gamescom 2015

 • LaplaceNoMa

  > Alan WakeNie mówię, że to nie może się podobać klimatem, albo czymś podobnym.Ale to świecenie latarką i zastrzel. Na mój gust to cienkie było ;p

  Odpowiedz autorowi na forum
 • Bambusek

  > Ech, to wszystko brzmi jak bajdurzenie Piotrusia Molyneux. Trzeba poczekać aż Paradox > coś pokaże Piotruś często obiecywał rzeczy, których nikt przed nim nie zrobił. Tutaj przynajmniej cześć jest wzięta z CK2 czy Europy Universalis 4, więc podstawy mają.

  Odpowiedz autorowi na forum
 • Cykada85

  Mam nadzieje ze dodadza zachowanie towarzyszy bo dla mnie to szwankuje najbardziej. Nie zaleznie od tego czy mam wlaczona opcje aby atakowali a nie stali bezczynnie, druzyna i tak nic nie robi. Stoja i sie gapia poki nie klikne zeby kogos zatakowali, a jak kogos zabija to czasami (nie zawsze) przeksakuja na nastepnego przeciwnika. Jest to dosc meczace.

  Odpowiedz autorowi na forum
 • boruto

  Zabawne ze Myszasty narzeka na wszystkie gry gzie pokazywali akcje a nagle w taktycznej tez grze akcji chwali ze nie ma akcji. Czyli Pan Myszasty nie lubi po prostu akcji ;D

  Odpowiedz autorowi na forum
 • Yogii26

  Ta gra powinna się nazywać "Zemsta na Mafii" lub coś w tym stylu. Jedyne co ma wspólnego fabularnie z mafią to zemsta murzynka na nich. Jak wiadomo do mafii nie byli przyjmowani kolorowi, więc tutaj na 100% Clinton nie będzie jej członkiem. Co do samego gameplay'' u to wydaje mi się sztampowy, sztywny - coś na wzór Sainsts Row albo Ojciec Chrzestny (skłaniam się ku temu pierwszemu). Nie zabrakło poprawności politycznej (główny bohater jest czarny a w sumie połowa z czwórki bohaterów to czarni). Zagram tylko jako fan poprzednich części ale czuję że nie zapadnie mi ona w pamięć i raczej nie będę do niej powracał.

  Odpowiedz autorowi na forum
 • One_of_the_Many

  > Dobrze, że nie zdecydowali się cofnąć do przeszłości - gier ekonomicznych osadzonych > w klimacie średniowiecza jest mnóstwo. A mi właśnie takich brakuje. Od Anno 1404 i Settlers 7 chyba nie grałem w żadną taką. Możesz wymienić kilka z tych "mnóstwa" gier?

  Odpowiedz autorowi na forum
 • NemoTheEight

  > Wygląda fatalnie. Konkretny gameplay zaczyna się dopiero w 5:35, poprzednia sekwencja > to tylko nudna, interkatywna cutscenka. Później wcale nie jest o niebo lepiej, co chwila > coś się efekciarsko się kruszy, wali, pojawia się jakieś QTE, Lara stęka i gada sama > do siebie robiąc za narratora przechodząc przez liniowe korytarze. "Zagadka" w 8:50 to > już w ogóle śmiech na sali i obraza dla inteligencji gracza - nie dość, że rozwiązanie > jest oczywiste na pierwszy rzut oka, to jeszcze gra podświetla elementy służące to jej > rozwiązania. > > Przynajmniej mam pewność, że tej gry nie ruszę. Każdy ma prawo wyrażać swoje opinie, ale wyrażajmy je może z sensem. Wstęp ma 2 minuty (bez kilu sekund), nie 5,5. QTE są 2, chyba, że jako QTE liczysz każde miejsce, gdzie gracz ma wcisnąć jeden klawisz, żeby wejść w interakcję, ale to tak jakby liczyć zbieranie znajdziek w Asasynie jako QTE. Właściwie tak to chodzenie jest QTE. A, że LAra stęka? No w takich sytuacjach ludzie czasem stekają.

  Odpowiedz autorowi na forum
 • Rakit

  Było parę słów o grach od Wargaming''u, to może teraz tak dla sprawiedliwości jakiś news o nadchodzących zmianach w WarThunder, mianowicie nowy system renderingu oraz destrukcja otoczenia.https://www.youtube.com/watch?t=16&v=MZ4F06ST5Rwhttp://warthunder.com/en/devblog/current/806

  Odpowiedz autorowi na forum
 • MartivaR

  > Ekhm... to akurat nie są "kiepskiej jakości nagrania z partyzanta", tylko fragmenty gameplayu > zaprezentowanego na konferencji Microsoftu. Twórcy się trochę z tego tłumaczyli, nawet nie trochę, chyba z pięć razy powtarzali, że gra pokazywana jest w bardzo wczesnej alfie, dlatego też nie dane było jej ogrywać. Jeszcze nie ma co wyrokować, do premiery sporo czasu, acz już miewaliśmy takie przypadki... ;)

  Odpowiedz autorowi na forum
Lubisz nas?