targi:gamescom 2015

 • Kafar

  > Remedy, a oni nie robią złych gier (Max Payne i Alan Wake, god damn it!). Zresztą gameplay Proszę Cię. Alan Wake to była tragiczna gra. Fakt, klimat miała boski ale zmarnowany cały potencjał i całą reszte.

  Odpowiedz autorowi na forum
 • Cykada85

  Mam nadzieje ze dodadza zachowanie towarzyszy bo dla mnie to szwankuje najbardziej. Nie zaleznie od tego czy mam wlaczona opcje aby atakowali a nie stali bezczynnie, druzyna i tak nic nie robi. Stoja i sie gapia poki nie klikne zeby kogos zatakowali, a jak kogos zabija to czasami (nie zawsze) przeksakuja na nastepnego przeciwnika. Jest to dosc meczace.

  Odpowiedz autorowi na forum
 • boruto

  Zabawne ze Myszasty narzeka na wszystkie gry gzie pokazywali akcje a nagle w taktycznej tez grze akcji chwali ze nie ma akcji. Czyli Pan Myszasty nie lubi po prostu akcji ;D

  Odpowiedz autorowi na forum
 • Shu

  "Po pierwsze na pewno powróci znany z Mafii II schemat misji tego typu, polegający na zbrojnym wtargnięciu do bronionej przez "przeważające siły wroga" siedziby."Może mi ktoś powiedzieć co autor miał na myśli? Bo przeszedłem drugą Mafie dwa albo trzy razy i nie przypominam sobie czegoś takiego...

  Odpowiedz autorowi na forum
 • Numenpl

  A co serie tropico(głównie o tropico 2 mi chodzi), partician i the guild to się zapomniało oraz fakt że w tym roku ma wyjść Settlers 8.

  Odpowiedz autorowi na forum
 • elmartin

  > > >Idealnie by było jakby można było to wyłączyć i tyle. > Dokładnie.>Dokładnie tak. To jest to co miałem na myśli, tylko opisałem to w zawoalowany sposób ;)

  Odpowiedz autorowi na forum
Lubisz nas?